ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Karlíně 1891 -

Položka 2448
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Karlíně 1891 - poprsí zprava, opis/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 43 mm, ŠFP.88b, nep.skvrnky, patina