ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

AE menší jeton na holdov. ve Flandrech 1794 - poprsí

Položka 873
Vyvolávací cena: 950 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

František II., 1792 - 1835

AE menší jeton na holdov. ve Flandrech 1794 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 22mm, 3.739g, Nov.M.6c, LG.XIV.1218, pěkná patina