ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

Cesar - XXI.setkání přírodov. a lékařů v Grazu 1843 -

Položka 881
Vyvolávací cena: 900 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849

Cesar - XXI.setkání přírodov. a lékařů v Grazu 1843 - poprsí zprava, opis/ 8-řádk. nápis ve věnci, Sign., měď 50 mm, H.3590, dr.hr., krásná patina, téměř