ČNS Praha, 80. aukce - DODRAŽBA

Na plánov. prohlídku vzducholodi Zeppelin v Bregenzu

Položka 916
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 30.5.2020, 18:00:00.

Na plánov. prohlídku vzducholodi Zeppelin v Bregenzu 1909 - poprsí zprava, opis / 9-řádkový německý nápis, Nesign., zlacený bronz 29 mm s původ. ouškem, vl.rys.