Příjem limitů končí:Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Německo - III.říše
Frauenarbeitsdienst (Ženská prac. služba), H-H.3803a, Nesign., čísl."48652", postříbřený bronz 44 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem