ČNS Praha, 81. aukce

AE medailka na výlet vídeňských numismatiků 1891 -

Položka 1043
Vyvolávací cena: 240 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Melk - opatství

AE medailka na výlet vídeňských numismatiků 1891 - budovy kláštera, opis / kříž, nápisy a opis, Sign. Christlbauer, měď 30mm, patina, dopsané číslo "985"