ČNS Praha, 81. aukce

Vitanovský - František Šternberk Manderscheid b.l. -

Položka 1052
Vyvolávací cena: 900 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Medaile vydané Českou numismatickou společností

Vitanovský - František Šternberk Manderscheid b.l. - hlava zleva, hvězda, písmo / mincovnice, mince, opis, Sign., Punc., Ag900, 42mm, 37.667g, FM.34, patina