ČNS Praha, 81. aukce

Čestný člen Národního divadla b.l. - Niké na trize

Položka 1059
Vyvolávací cena: 300 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

David František, 1913 - 2002

Čestný člen Národního divadla b.l. - Niké na trize, dvě sochy / budova divadla, opis, Sign.D, zlacený bronz 70 mm, původní etue