ČNS Praha, 81. aukce

Čedok - 60.výročí založení - 1920/1980

Položka 1070
Vyvolávací cena: 300 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Kolářský Zdeněk, 1931 -

Čedok - 60.výročí založení - 1920/1980, Sign., Punc., Ag900, 35mm, 24.693g, k.112, tmavá patina, poškozená původní etue, certifikát a přebal