ČNS Praha, 81. aukce

Ústřední hospodářská společnost pro Království české

Položka 1092
Vyvolávací cena: 300 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923

Ústřední hospodářská společnost pro Království české b.l. - korun.znak ve věnci, opis / alegorie a nápis, Sign., bronz 52mm, 52.223g, skvrny, patina, téměř