ČNS Praha, 81. aukce

Čejka - mincovna v Kremnici k sedmdesátinám 1920 -

Položka 1200
Vyvolávací cena: 400 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Čejka - mincovna v Kremnici k sedmdesátinám 1920 - poprsí zprava, nápisy, Sign., jednostranná bronzová plaketa 53x73 mm, Nov1.1.34b, patina, téměř

Zachovalost: 0