ČNS Praha, 81. aukce

Kolář - Ukončení kupónové privatizace 1995 - emblém

Položka 1247
Vyvolávací cena: 500 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Česká republika - různé

Kolář - Ukončení kupónové privatizace 1995 - emblém, nápis / nápisy, Sign., Punc., Ag900, 40mm, 37.752g, etue, certifikát číslo 127/500