ČNS Praha, 81. aukce

Jimmy Carter - 39.president USA (1977 - 1981) b.l. -

Položka 1285
Vyvolávací cena: 150 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

USA

Jimmy Carter - 39.president USA (1977 - 1981) b.l. - portrét mírně zleva, opis/ styliz.znak, hvězdy, opis, Nesign., Ag999, 35mm, 14.950g, skvrny, patina

Zachovalost: Proof