ČNS Praha, 81. aukce

Bianchi - pamětní medaile na 3.rok pontifikátu (1905)

Položka 1286
Vyvolávací cena: 1 500 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Vatikán, Pius X., 1903 - 1914

Bianchi - pamětní medaile na 3.rok pontifikátu (1905) - poprsí zleva, opis / Kristus káže na lodi, nápisy, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 34.292g, dr.hr., dr.rysky