ČNS Praha, 81. aukce

Jakub II. a Marie

Položka 1288
Vyvolávací cena: 2 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Velká Británie

Jakub II. a Marie, opis / loď na moři, dva čluny, opis a nápis, 1687 (novoražba), Sign.DP, Nepunc., patrně Ag999, 54mm, 105.131g, vl.rysky, patina

Zachovalost: Proof