ČNS Praha, 81. aukce

Hainspach (dnes Lipová u Děčína) 17.8.1879 - svěcení

Položka 1319
Vyvolávací cena: 300 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Hainspach (dnes Lipová u Děčína) 17.8.1879 - svěcení praporu, Sign.R, cín 30 mm s původním ouškem, Indra neuvádí, 9.530g, hr., rysky, skvrnky, patina R!

Zachovalost: -1/1-