ČNS Praha, 81. aukce

5 Frank 1863 BB

Položka 176
Vyvolávací cena: 1 700 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Francie, Napoleon III., 1852 - 1871

5 Frank 1863 BB, Strasbourg, KM.803.2 (Au900), 1.608g, nep.hr., vlas.rysky, pěkná patina

Zachovalost: 2/1