ČNS Praha, 81. aukce

Autoklub RČS 1923 - VII.závod Zbraslav-Jíloviště -

Položka 251
Vyvolávací cena: 40 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Československo, období 1918 - 1939

Autoklub RČS 1923 - VII.závod Zbraslav-Jíloviště - znak ČSR, emblém autoklubu s opisem / nápis ve věnci, Sign.KK, Punc., pat. Au585, 50mm, 36.338g, etue RRR!