ČNS Praha, 81. aukce

Nikola Karev - předseda Kručevské republiky 1903/1978

Položka 276
Vyvolávací cena: 6 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Jugoslávie - republika

Nikola Karev - předseda Kručevské republiky 1903/1978 - poprsí zprava, opis / památník povstání, písmo, Nesign., Punc., Au900, 4.999g, 20mm R!