ČNS Praha, 81. aukce

Rupie 1840

Položka 2981
Vyvolávací cena: 500 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Indie - Britská východoindická společnost

Rupie 1840, Kalkata, Sign.WW, KM.458 (Ag917), 11.567g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Zachovalost: 1/0