ČNS Praha, 81. aukce

AE As

Položka 311
Vyvolávací cena: 4 800 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Tiberius - pamětní ražba za Tita

AE As, Rv:"IMP.T.CAES.DIVI.VESP.F.AVG.REST.", okolo velkého "S.C.", S.477, RIC.211 - mincovna Řím - ražba z let 80 - 81, mírně exc., nep.nedor., patina RR!

Zachovalost: -1/1