ČNS Praha, 81. aukce

AE Obol

Položka 453
Vyvolávací cena: 400 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Antoninus Pius, Egypt, Alexandria

AE Obol, 18mm, rok 16 ? (= 152/153), ochranný hadí démon, podob. jako SGI.1514, K-G.35/566, Dat.3079bis, 5.011g, nepravidelný okraj, nep.nedor., pěkná patina

Zachovalost: 2/2