ČNS Praha, 81. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 454
Vyvolávací cena: 2 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Faustina mladší, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 4 = 163/164, sedící Tyché zleva, podobná jako SGI.1806, K-G.38/8, Dat.3611-12, 12.614g, exc., nep.nedor., pěkná patina R!

Zachovalost: 2/2