ČNS Praha, 81. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 458
Vyvolávací cena: 4 600 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Tranquillina, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 6 (= 242/243), stojící Homonoia zleva, podobná jako SGI.3868, K-G.73/20, Dat.4823, 14.282g, exc., nepravidelný okraj, pěkná patina R!

Zachovalost: 1/1-