Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Claudius II., Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 2 (= 269/270), sedící orel zprava, podobná jako SGI.4742, K-G.104/17, Dat.5415, 8.373g, nepravidelný okraj střížku, krásná patina