ČNS Praha, 81. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 467
Vyvolávací cena: 400 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Claudius II., Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 2 (= 269/270), sed. Dikaiosyne zleva, podobná jako SGI.4742, K-G.104/22, Dat.5386, För.1143, 10.069g, exc., pěkná patina, ex Mozelt-Wien