Příjem limitů končí:Úterý 22.9.2020, 23:59:00.
Tacitus, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 1 (= 275/276), Elpis kráčející doleva, podobná SGI.4764, K-G.110/6, Dat.5516-5517, 8.064g, pěkná patina