ČNS Praha, 81. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 472
Vyvolávací cena: 600 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Diocletianus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 1 (= 284/285), stojící Eusebia zleva, podobná jako SGI.4784, K-G.119/5, Dat.5692, För.1244, 7.092g, mírně exc., krásná patina