ČNS Praha, 81. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 474
Vyvolávací cena: 500 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Diocletianus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 5 (= 288/289), stojící Eusebia zleva, podobný jako SGI.4786, K-G.119/56, Dat.5693 - 5694, För.1274-1275, 7.568g, nep.exc., pěkná patina

Zachovalost: 1/1-