ČNS Praha, 81. aukce

Nesign. - pamětní jeton b.l. (kolem roku 1700) -

Položka 733
Vyvolávací cena: 4 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Ferdinand II., 1619 - 1637

Nesign. - pamětní jeton b.l. (kolem roku 1700) - poprsí zprava, opis / dvě koruny, boží ruce, meč, žezlo a opis, Ag 16mm, 2.084g, M.748, H.1597, patina