ČNS Praha, 81. aukce

Vestner - AE korunovační medaile 1711 - poprsí zprava

Položka 745
Vyvolávací cena: 14 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Karel VI., 1711 - 1740

Vestner - AE korunovační medaile 1711 - poprsí zprava a opis / Germania a Niké vítají císaře, opis, Sign., 43mm, 32.777g, Nov.D.7c, M.1364(AR), krásná patina R!