ČNS Praha, 81. aukce

Vestner - AE medaile na Vídeňský mír s Anglií 1731 -

Položka 749
Vyvolávací cena: 14 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Karel VI., 1711 - 1740

Vestner - AE medaile na Vídeňský mír s Anglií 1731 - poprsí zprava, opis / Viktorie věnčící Herkula, opis a nápis, Sign., 41mm, 23.597g, H.2630(AR), patina R!