ČNS Praha, 81. aukce

AR úmrtní jeton 29.7.1894 - korunovaný znak na plášti

Položka 787
Vyvolávací cena: 2 800 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Arcivévoda Vilém - velmistr řádu německých rytířů

AR úmrtní jeton 29.7.1894 - korunovaný znak na plášti a opis / 4-řádkový nápis, kříž, dvě ratolesti a dva opisy, Nesign., 30mm, 6.883g, krásná patina