ČNS Praha, 81. aukce

AR medaile na 25 let v úřadu 1898 - poprsí čelně

Položka 819
Vyvolávací cena: 4 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Erlau-arcibisk., Josef kardinál Samassa, 1873 - 1903

AR medaile na 25 let v úřadu 1898 - poprsí čelně, opis / znak a nápis ve věnci, Nesign.(Jauner), Punc., Ag800, 60mm, 71.605g, H.4420, Haus.7089, nep.hr.,pat.