ČNS Praha, 81. aukce

Berndorf v Dolních Rakousích 1917 - svatá Markéta

Položka 845
Vyvolávací cena: 500 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Církevní medaile - evropské svátostky s místem původu

Berndorf v Dolních Rakousích 1917 - svatá Markéta, dvě postavy, opis / chrám, nápis Sign.St.Schwartz, Punc., Ag800, 28/38 mm s původním ouškem, 16.561g