ČNS Praha, 81. aukce

Sign.IN - muž a žena si podávají ruce nad oltářem

Položka 849
Vyvolávací cena: 24 000 CZK

Úterý 22.9.2020, 23:59:00.

Církevní medaile - svatební a zásnubní, XVII.století

Sign.IN - muž a žena si podávají ruce nad oltářem, symboly Božího požehnání, opis / rodina u stolu, symboly požehnání, opisy, Ag 56mm, 48.828g, dr.hr. R!