ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Paul Krüger - president Jihoafrické republiky 1900 -

Položka 1130
Vyvolávací cena: 900 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Paul Krüger - president Jihoafrické republiky 1900 - poprsí mírně zleva, nápis/ větev dubu a olivy, nápis, Sign., bronz 39 mm, Bach.313a, krásná patina