ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Chrám

Položka 1193
Vyvolávací cena: 200 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Wiener Neustadt (Vídeňské Nové Město)

Chrám, opis / městský znak, opis, b.l., Nesign., Nepunc., Ag 23mm, 5.968g, pěkná patina, téměř