ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Pawlik - 100 let firmy Grohmann 1900 - poprsí Emila

Položka 1194
Vyvolávací cena: 950 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Würbenthal (Vrbno pod Pradědem)

Pawlik - 100 let firmy Grohmann 1900 - poprsí Emila Grohmanna zleva, nápis / alegorie a nápis, Sign., bronz 50mm, 50.498g, pěkná patina, téměř