ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Loos - Otto von Bismarck - AR medailka 1888 - poprsí

Položka 1271
Vyvolávací cena: 150 Kč

Aktuální cena: 150 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Loos - Otto von Bismarck - AR medailka 1888 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis, Sign., Nepunc., 17mm, 2.387g, původní přiletované ouško, dr.rysky, patina