ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Vídeň 1907 - plavecké závody atletického klubu 17.XI.

Položka 1307
Vyvolávací cena: 500 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Vídeň 1907 - plavecké závody atletického klubu 17.XI. - štafety II.třídy - I.místo, Nesign., Punc., Ag900, 33mm, 10.517g, krásná patina, téměř