ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Bil.tetradrachma

Položka 473
Vyvolávací cena: 380 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Diocletianus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, rok 4 (= 287/288), Niké kráčející doprava, jako SGI.4785, K-G.119/49, För.1269-1270, Dat.5716, 8.418g, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-