ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Pittner - odhalení pomníku ve Vídeň. Novém Městě 1888

Položka 760
Vyvolávací cena: 800 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Marie Terezie, 1740 - 1780

Pittner - odhalení pomníku ve Vídeň. Novém Městě 1888 - portrét zprava, opis / pomník, opis, Sign., cín 50mm, 43.271g, nep.hr., vlas.rysky, dr.úhozy, patina