ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

AE menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 -

Položka 770
Vyvolávací cena: 700 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Leopold II., 1790 - 1792

AE menší jeton na holdování stavů ve Flandrech 1791 - poprsí zprava, opis / pětiřádkový nápis ve věnci, Nesign., 21mm, 3.517g, Nov.K.7c, M.0, H.3264, patina