Středa 30.9.2020, 20:00:00.
Ferdinand V., 1835 - 1848
Manfredini - medaile na korunovaci v Miláně 1838 - hlava zprava, opis / korunovace, písmo, Sign., postř. bronz 52mm, Nov.G.1c, M.2578, nep.hr., patina, téměř