Středa 30.9.2020, 20:00:00.
Arcivévoda Eugen - velmistr řádu, 1863 - 1954
Ingr - II. průmyslová a živn. výstava v Olomouci 1902 - poprsí zprava, německý opis / znak města v kartuši, německý opis, Sign., zlacený bronz 50 mm, dr.škr.