ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Broggi/Putinati - poprsí zakladatele zprava

Položka 824
Vyvolávací cena: 950 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Milán - katedrála - založena 1386

Broggi/Putinati - poprsí zakladatele zprava, opis / katedrála b.l. (1844), Sign., bronz 47mm, 47.155g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina