ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

1/2 Tolarová medaile 1769 - poprsí zprava

Položka 836
Vyvolávací cena: 3 800 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Salzburg-arcib., Zikmund III.Schrattenbach, 1753-1771

1/2 Tolarová medaile 1769 - poprsí zprava, opis / nová městská brána, vročení, Sign.FM, 35mm, 13.929g, Zott.2965 (BR.4157), nep.rysky, pěkná patina R!

Zachovalost: -1/1