ČNS Praha, 81. aukce - DODRAŽBA

Radnitzky - medaile na 50.výročí kněž. svěcení 1875 -

Položka 842
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Středa 30.9.2020, 20:00:00.

Vratislav-biskup., Heinrich Foerster, 1853 - 1881

Radnitzky - medaile na 50.výročí kněž. svěcení 1875 - poprsí zprava, opis/ 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 21.521g, Sa.250, nep.hr., nep.rysky, tém. R!