ČNS Praha, 67. aukce - DODRAŽBA

Warou - poprsí zprava

Položka 1208
Vyvolávací cena: 16 000 Kč

Sobota 19.12.2015, 22:00:00.

Sedmihradsko, František II. Rakoczi, 1703 - 1711

Warou - poprsí zprava, opis / alegorie osvobození, opis a 3-řádk. nápis, 1703, Sign., Ag 39mm, 25.310g, M.1262, H.5389, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!